Túžite dovolenkovať 

LACNEJŠIE, ČASTEJŠIE, DLHŠIE?

 • Aj vy si myslíte, že dovolenka pre 4-člennú rodinu zruinuje váš rozpočet?
 • Neviete, ako si vyhľadať najlacnejšiu rodinnú dovolenku?
 • Neviete, ako začať s plánovaním dovolenky, nakoľko vám doteraz všetko organizovala cestovná kancelária?

Tak ste tu správne!

UŽ VÁS NEBAVÍ MÍŇAŤ NEHORÁZNE PENIAZE ZA DOVOLENKU?

Ani mňa NIE! Teraz už viem, že môžem dovolenkovať aj viackrát ročne. Prečo?

 • Viem, že za cenu jednej dovolenky si môžem dopriať dovolenky dve aj viac.
 • Poznám postup, ako si zorganizovať výhodne 11 dňovú dovolenku kdekoľvek v Európe.
 • Viem, ako si jednoducho naplánovať dovolenku s deťmi na vlastnú päsť.

To všetko bez toho, aby to zruinovalo náš rodinný rozpočet.

Dokážem to vďaka skúsenostiam, ktoré som získala cestovaním po rôznych krajinách, dlhými hodinami hľadaním na internete a sledovaním zážitkov úspešných cestovateľov po celom svete.

Vy to už môžete mať jednoducho "naservírované na tanieri".

 • Stretli ste sa s tým aj vy, že ponuky v cestovke "deti zadarmo" vôbec neboli tak výhodné, ako ste očakávali?
 • Vypočítali aj vám cenu pobytu na 7 nocí pre 4- člennú rodinu okolo 2000 až 3000 eur v závislosti od destinácie?
 • Ani vám sa takáto cena nepáčila?
 • Chceli by ste dovolenkovať viac ako 7 nocí a to všetko za oveľa výhodnejšiu cenu (napr. tretinu ceny)?

CELÝ NÁVOD A POSTUP, KROK ZA KROKOM, SOM SPÍSALA DO E-KNIHY

dovolenkujte s deťmi lacnejšie

PREČO PRÁVE JA

Volám sa Gabriela Marczelová a milujem cestovanie s rodinou. Netajím sa tým, že si doprajem aj dovolenky bez našich chlapcov (7 a 5 rokov).

Mám skúsenosti s hľadaním tej najlacnejšej dovolenky už za čias, keď som taktiež ako vy pravidelne cestovala cez cestovné kancelárie. Už vtedy som vymákla tú najlepšiu cenu v ponuke medzi všetkými cestovkami.

Baví ma organizovanie našich ciest, najmä  keď vidím, koľko peňazí na jednej dovolenke sa nám podarilo ušetriť. Vtedy srším šťastím!

Žila som viac ako 5 rokov v Severnom Írsku a tak som mala možnosť spoznávať inú kultúru a život v cudzej krajine. S niekoľkoročným cestovaním a dovolenkovaním po rôznych krajinách mám už bohaté skúsenosti.

Teraz už viem, ako a kde hľadať tú najvýhodnejšiu dovolenku a to všetko podľa našich predstáv. Tento rok sme boli vo Waršave (4 dni), Grécku (11 dní), na Balatone (3 dni), v Španielsku (7 dní), Karibiku (16 dní).  A to som si donedávna myslela, že to nie je možné! 

ČO SA V E-KNIHE DOZVIETE

 • Ako si zarezervovať letenky a ubytovanie nielen teoreticky, ale i prakticky formou VIDEONÁVODOV.
 • Naučíte sa, ako sa jednoducho zorientovať v krajine, aké miesta a atrakcie vyhľadať a navštíviť.
 • Na čo nesmiete zabudnúť, čo musíte pred dovolenkou vybaviť.
 • Ako postupovať pri registrácii tzv."check in", keď letíte prvýkrát.

 

ČO ZÍSKATE ZAKÚPENÍM E-KNIHY

Lacnejšiu dovolenku

Vďaka tejto e-knihe už nikdy viac nezaplatíte navyše nič a ešte ušetríte tretinu až polovicu z vášho rodinného rozpočtu.

Zážitok

Zážitok z nepoznaného. Možno to bude práve prvý let pre vás, alebo vaše deti. Zistíte, že "lietanie" vás baví.

Adrenalín

Možno práve vy budete ďalší, kto zažije adrenalín pri rezervovaní letenky za 2 centy. Áno, aj to sa vám jednoducho môže stať.

Ako to robia iní

Zistíte, ako je to možné, že niektorí chodia viackrát ročne na dovolenky, pritom majú menší plat ako vy. Ako to teda je?

Relax

Leňošiť v teplúčku na pláži sa dá aj v Európe mimo sezóny = menej turistov, lacnejšia letenka = lacnejšie ubytovanie = lacnejšia dovolenka.

Ušetrené peniaze

Ušetrené peniaze môžete investovať na prerábku bytu, alebo ísť na ďalšiu dovolenku alebo predĺžený víkend napr. v Londýne.

Účelom e - knihy nie je vedieť, ale konať a previesť to do praxe!

OBSAH

Výborne spracovaný e-book pre všetkých, ktorí sa rozhodli vyskúšať cestovanie na vlastnú päsť. Oceňujem podrobné vysvetlenie všetkých pojmov súvisiacich s cestovaním, na základe čoho mám pocit, že to musí zvládnuť naozaj každý. Dokonca aj bez znalosti cudzieho jazyka! Na základe rád a tipov v tomto e-booku už plánujem našu najbližšiu rodinnú dovolenku a neuveriteľne sa teším ako jednoducho sa to dá :) Gabike dôverujem aj na základe toho, že som mala príležitosť zažiť s ňou spoločnú dovolenku v Thajsku, ktorú pre nás kompletne naplánovala a vyšla úplne skvele. Od nájdenia leteniek, presunov v krajine až po ubytovanie na rôznych miestach. A teším sa na spoločný Karibik, ktorý nás opäť v zime čaká a Gabi je opäť hlavnou organizátorkou :)
Iveta NovotnáMajiteľka a zakladateľka projektu - www.ivet.sk
Tento eBook vystihuje prakticky úplně všechno, co člověk potřebuje vědět, aby si zařídil snadno a sám dovolenou snů, i když je v cestování úplný začátečník. Díky videonávodům i přiloženým odkazům jsem se naučila, jak si co nejlevněji najít ubytování, letenku, transfer z letiště, dobré jídlo, co nejnutnějšího si vzít na dovolenou a dokonce kam za hezkými zážitky s dětmi. I když cestuju ráda, plno věcí jsem se dozvěděla poprvé. Četlo se mi to skvěle, Gabi vše vystihuje bez zbytečné omáčky, což jako maminka 2 malých dětí moc oceňuju. Všem, kdo by rádi bez cestovky moc doporučuju!
MUDr. Michaela Cázerová, maminka 2 dětípsychiatrička a instruktorka baby masáže, www.michaelacazerova.cz
Super návod na cestovanie aj s detičkami aj bez detí.Odporúčam a ďakujeme :).
Veronika N.
Ebook od Gabiky ma presvedčil, že cestovanie s deťmi bez cestovky zďaleka nemusí byť taký oriešok, ako sa to všade prezentuje :). Úžasné rady, tipy, triky ako spoľahlivo hľadať letenky, ubytovanie, na čo si dať pozor pri požičaní auta, čo neopomenúť. No proste skvelé! Tento eBook doporučujem si zaobstarať nielen vtedy ak plánujete cestovať s deťmi, ale aj ľuďom, ktorí si chcú prehĺbiť svoje poznatky z oblasti vybavovania cestovných formalít ešte efektívnejším spôsobom.
Dagmar Čanigováwww.dagmarcanigova.sk

AKÁ JE CENA E-KNIHY?

 CENA ebooku je 27,90 eur

 • Zdá sa vám to málo / veľa?
  Ak by som mala spočítať všetky hodiny trávené hľadaním a spájaním po internete, tak cena e-knihy by bola nevyčísliteľná. Verím, že jednorázovým zaplatením e-knihy sa vám z dovolenky vráti suma, o ktorej sa vám predtým ani nesnívalo. Totižto namiesto rodinnej dovolenky za 3000 eur, si ju môžete naplánovať za krásnych 1000 - 2000 eur a nebudete pritom v susednej krajine.
 • Pre koho je e-kniha dostupná?
  Cenu som zvolila tak, aby bola dostupná pre každého. Táto e-kniha je pre vás, ak túžite dovolenkovať a pritom šetriť a nezruinovať váš rozpočet. Vďaka e-knihe si budete vedieť zorganizovať rodinnú dovolenku a to všetko jednoducho podľa svojich predstáv šikovne a lacnejšie.
 • Čo si viete dopriať za cenu e-knihy?
  Za túto sumu si kúpite jedny šaty alebo plavky, navštívite kaderníka alebo sa vyberiete na masáž.
 • Čo dokážete kúpiť za ušetrené peniaze?
  Za ušetrené peniaze môžete ísť na ďalšiu dovolenku, alebo investovať do bytu a domu.

Viete si to predstaviť, že o pár dní budete na takomto čarovnom mieste? A to všetko za menej peňazí, ako ste boli zvyknutí.

Predĺžte si LETOOO :).

OTÁZKY, KTORÉ VÁM VŔTAJÚ V HLAVE

 • Myslíte si, že nezvládnete organizovanie?
  S návodom ako je tento "od A po Z" to určite zvládnete a ešte k tomu aj ušetríte nemalé peniaze! Vždy to ešte môžete prekonzultovať so mnou v uzavretej VIP skupine.
 • Máte strach z cudzej krajiny a z cudzieho jazyka?
  V knihe mám tipy, ako zvládať, ak máte strach vycestovať do cudzej krajiny. Možno práve jazyk vás brzdí v tom, aby ste vycestovali do cudziny a to všetko na vlastnú päsť. Nie je pravidlo, že znalosť cudzieho jazyka vám pomôže v danej krajine. Spolu to dokážeme!
 • Myslíte si, že jednoducho nebudete mať na to čas? Radšej túto úlohu prenecháte cestovke?
  Obetovať trochu času na to, aby vaša rodinná dovolenka snov bola o tretinu lacnejšia, ako predtým, stojí za vyskúšanie. V knihe sa dozviete aj to, čo nevyhnutné treba urobiť, keď vás tlačí čas a nechcete plánovaniu venovať väčšiu časť pozornosti.
 • Je e-kniha vhodná práve pre vás?
  Ak ste ešte nikdy predtým neleteli, alebo leteli viackrát a neviete ako a kde hľadať tie najvýhodnejšie letenky, ubytovanie, tipy na výlety, trasfer a iné. Ak chcete dovolenkovať s rodinou lacnejšie v Európe a to všetko podľa vašich predstáv, tak je e-kniha určená práve pre vás.
 • Nemáte čas na organizovanie?
  Pokiaľ idete leňošiť s rodinou na pláž, nepotrebujete tráviť veľa času plánovaním vašej cesty. Základ je vedieť, ako a kde nájdete výhodne letenky, ubytovanie a transfer a to všetko podľa vašich predstáv. V e-knihe som popísala jedinečný postup pre rýchle vyhľadávanie a organizovanie vašej dovolenky. S e-knihou šetríte váš čas a rozpočet.

BONUSY

BONUSY

 • VIDEONÁVODY
  7 VIDEONÁVODOV - vyhľadávanie leteniek a ubytovania cez najlepšie rezervačné portály, vykonanie registrácie / check in.
 • 100 UŽITOČNÝCH ODKAZOV
  Skvelé odkazy, ktoré vám pomôžu nájsť tú najvýhodnejšiu dovolenku všetko podľa vašich predstáv.
 • ZOZNAM VECÍ - CHECK LIST
  Ako si zbaliť veci do príručnej batožiny na 10 dňovú dovolenku.
 • 100 % KVALITA A GARANCIA VRÁTENIA PEŇAZÍ
  Až 14 dňová garancia vrátenia peňazí bez udania dôvodu. Jednoducho nemáte čo stratiť.

REFERENCIE

Snívate o parádnej, a zároveň cenovo dostupnej rodinnej dovolenke? Máte radi Európu a už vás nebaví chodiť stále na to isté miesto? Ste prakticky zmýšľajúci? Potom neváhajte a prečítajte si Gabikin eBook. Je prehľadne napísaný, stručne a bez zbytočných omáčok. Páči sa mi, že Gabika nezabúda na praktické tipy, ktoré ocenia najmä rodiny s menšími deťmi. Okrem toho tu nájdete veľa užitočných odkazov – ako a kde sa ubytovať, ako a kde hľadať letenky. Ocenila som najmä všetky tie na prvý pohľad zdanlivé „maličkosti“, ktoré vám v konečnom dôsledku ušetria nielen peniaze, ale aj čas a zbytočné starosti. Zvlášť oceňujem bonusy v podobe jasných, prehľadných videonávodov – k rezerváciám leteniek a ubytovania.
Zuzana Šuplatováwww.zuzanasuplatova.sk
Ďakujem za e-knihu. Všetko v nej je napísané stručne a jasne bez zbytočností.
Eduard P.
Ebook som si prečítala celý a pozrela aj priložené videonávody. Veľmi sa mi páčil, všetko je jasne vysvetlené, žiadne informácie mi v ňom nechýbali. Verím, že naberiem odvahu a ďalšiu dovolenku zorganizujem podľa tohoto podrobného návodu.
Monika O.
Zrozumiteľný návod na zorganizovanie si ďalšej dovolenky. Už sa neviem dočkať kedy sa pustím do pozerania leteniek, ubytovaní. Už teraz som si našla podľa tohoto návodu lacné letenky počas letných prázdnin. Ďakujem a som veľmi rada, že som si ebook kúpila.
Krisztina B.

Začnite dovolenkovať a šetrite pritom rozpočet. Teraz za 27,90 Eur!

"Kto chce, hľadá spôsob, kto nechce, hľadá dôvod "

v prípade otázok ma prosím kontaktujte na: info@gabimarczelova.sk