Túžite dovolenkovať

lacnejšie, častejšie, dlhšie?

Dubaj atrakcie s deťmi

tak ste tu správne!

už vás nebaví míňať nehorázne peniaze za dovolenku?

Ani mňa NIE! Teraz už viem, že môžem dovolenkovať aj viackrát ročne. Prečo?

Dubaj s detmi

To všetko bez toho, aby to zruinovalo náš rodinný rozpočet.

Dokážem to vďaka skúsenostiam, ktoré som získala cestovaním po rôznych krajinách, dlhými hodinami hľadaním na internete a sledovaním zážitkov úspešných cestovateľov po celom svete.

vy to už môžete mať jednoducho "naservírované na tanieri".

CELÝ NÁVOD A POSTUP, KROK ZA KROKOM, SOM SPÍSALA DO E-KNIHY

dovolenkujte s deťmi lacnejšie

PREČO PRÁVE JA

Volám sa Gabriela Marczelová a milujem cestovanie s rodinou. Netajím sa tým, že si doprajem aj dovolenky bez našich chlapcov (7 a 5 rokov).

Mám skúsenosti s hľadaním tej najlacnejšej dovolenky už za čias, keď som taktiež ako vy pravidelne cestovala cez cestovné kancelárie. Už vtedy som vymákla tú najlepšiu cenu v ponuke medzi všetkými cestovkami.

Baví ma organizovanie našich ciest, najmä  keď vidím, koľko peňazí na jednej dovolenke sa nám podarilo ušetriť. Vtedy srším šťastím!

Žila som viac ako 5 rokov v Severnom Írsku a tak som mala možnosť spoznávať inú kultúru a život v cudzej krajine. S niekoľkoročným cestovaním a dovolenkovaním po rôznych krajinách mám už bohaté skúsenosti.

Teraz už viem, ako a kde hľadať tú najvýhodnejšiu dovolenku a to všetko podľa našich predstáv. Tento rok sme boli vo Waršave (4 dni), Grécku (11 dní), na Balatone (3 dni), v Španielsku (7 dní), Karibiku (16 dní).  A to som si donedávna myslela, že to nie je možné! 

Gabi Marczelova Potulky s deťmi

ČO SA V E-KNIHE DOZVIETE

čo získate zakúpením e-knihy

Lacnejšiu dovolenku

Vďaka tejto e-knihe už nikdy viac nezaplatíte navyše nič a ešte ušetríte tretinu až polovicu z vášho rodinného rozpočtu.

Ako to robia iní

Zistíte, ako je to možné, že niektorí chodia viackrát ročne na dovolenky, pritom majú menší plat ako vy. Ako to teda je?

Zážitok

Zážitok z nepoznaného. Možno to bude práve prvý let pre vás, alebo vaše deti. Zistíte, že "lietanie" vás baví.

Relax

Leňošiť v teplúčku na pláži sa dá aj v Európe mimo sezóny = menej turistov, lacnejšia letenka = lacnejšie ubytovanie = lacnejšia dovolenka.

Adrenalín

Možno práve vy budete ďalší, kto zažije adrenalín pri rezervovaní letenky za 2 centy. Áno, aj to sa vám jednoducho môže stať.

Ušetrené peniaze

Ušetrené peniaze môžete investovať na prerábku bytu, alebo ísť na ďalšiu dovolenku alebo predĺžený víkend napr. v Londýne.

Účelom e - knihy nie je vedieť, ale konať a previesť to do praxe!

obsah

Bonusy

otázky, ktoré vám vŕtajú v hlave

 
 • Myslíte si, že nezvládnete organizovanie?
  S návodom ako je tento „od A po Z“ to určite zvládnete a ešte k tomu aj ušetríte nemalé peniaze! Vždy to ešte môžete prekonzultovať so mnou v uzavretej VIP skupine.
 •  Máte strach z cudzej krajiny a z cudzieho jazyka?
  V knihe mám tipy, ako zvládať, ak máte strach vycestovať do cudzej krajiny. Možno práve jazyk vás brzdí v tom, aby ste vycestovali do cudziny a to všetko na vlastnú päsť. Nie je pravidlo, že znalosť cudzieho jazyka vám pomôže v danej krajine. Spolu to dokážeme!
 •  Myslíte si, že jednoducho nebudete mať na to čas? Radšej túto úlohu prenecháte cestovke?
  Obetovať trochu času na to, aby vaša rodinná dovolenka snov bola o tretinu lacnejšia, ako predtým, stojí za vyskúšanie. V knihe sa dozviete aj to, čo nevyhnutné treba urobiť, keď vás tlačí čas a nechcete plánovaniu venovať väčšiu časť pozornosti.
 •  Je e-kniha vhodná práve pre vás?
  Ak ste ešte nikdy predtým neleteli, alebo leteli viackrát a neviete ako a kde hľadať tie najvýhodnejšie letenky, ubytovanie, tipy na výlety, trasfer a iné. Ak chcete dovolenkovať s rodinou lacnejšie v Európe a to všetko podľa vašich predstáv, tak je e-kniha určená práve pre vás.
 •  Nemáte čas na organizovanie?
  Pokiaľ idete leňošiť s rodinou na pláž, nepotrebujete tráviť veľa času plánovaním vašej cesty. Základ je vedieť, ako a kde nájdete výhodne letenky, ubytovanie a transfer a to všetko podľa vašich predstáv. V e-knihe som popísala jedinečný postup pre rýchle vyhľadávanie a organizovanie vašej dovolenky. S e-knihou šetríte váš čas a rozpočet.
Chorvátsko

Referencie

Tento eBook vystihuje prakticky úplně všechno, co člověk potřebuje vědět, aby si zařídil snadno a sám dovolenou snů, i když je v cestování úplný začátečník. Díky videonávodům i přiloženým odkazům jsem se naučila, jak si co nejlevněji najít ubytování, letenku, transfer z letiště, dobré jídlo, co nejnutnějšího si vzít na dovolenou a dokonce kam za hezkými zážitky s dětmi. I když cestuju ráda, plno věcí jsem se dozvěděla poprvé. Četlo se mi to skvěle, Gabi vše vystihuje bez zbytečné omáčky, což jako maminka 2 malých dětí moc oceňuju. Všem, kdo by rádi bez cestovky moc doporučuju!
Mudr.Michaela Cázerová
www.michaelacazerova.cz
Ebook od Gabiky ma presvedčil, že cestovanie s deťmi bez cestovky zďaleka nemusí byť taký oriešok, ako sa to všade prezentuje :). Úžasné rady, tipy, triky ako spoľahlivo hľadať letenky, ubytovanie, na čo si dať pozor pri požičaní auta, čo neopomenúť. No proste skvelé! Tento eBook doporučujem si zaobstarať nielen vtedy ak plánujete cestovať s deťmi, ale aj ľuďom, ktorí si chcú prehĺbiť svoje poznatky z oblasti vybavovania cestovných formalít ešte efektívnejším spôsobom.
Dagmar Čanigová
www.dagmarcanigova.sk
Výborne spracovaný e-book pre všetkých, ktorí sa rozhodli vyskúšať cestovanie na vlastnú päsť. Oceňujem podrobné vysvetlenie všetkých pojmov súvisiacich s cestovaním, na základe čoho mám pocit, že to musí zvládnuť naozaj každý. Dokonca aj bez znalosti cudzieho jazyka! Na základe rád a tipov v tomto e-booku už plánujem našu najbližšiu rodinnú dovolenku a neuveriteľne sa teším ako jednoducho sa to dá 🙂 Gabike dôverujem aj na základe toho, že som mala príležitosť zažiť s ňou spoločnú dovolenku v Thajsku, ktorú pre nás kompletne naplánovala a vyšla úplne skvele. Od nájdenia leteniek, presunov v krajine až po ubytovanie na rôznych miestach. A teším sa na spoločný Karibik, ktorý nás opäť v zime čaká a Gabi je opäť hlavnou organizátorkou 🙂
Iveta Novotná
www.ivet.sk

AKÁ JE CENA E-KNIHY?

Cena ebooku je 27,90 eur.

 • Zdá sa vám to málo / veľa?
  Ak by som mala spočítať všetky hodiny trávené hľadaním a spájaním po internete, tak cena e-knihy by bola nevyčísliteľná. Verím, že jednorázovým zaplatením e-knihy sa vám z dovolenky vráti suma, o ktorej sa vám predtým ani nesnívalo. Totižto namiesto rodinnej dovolenky za 3000 eur, si ju môžete naplánovať za krásnych 1000 – 2000 eur a nebudete pritom v susednej krajine.
 •  Pre koho je e-kniha dostupná?
  Cenu som zvolila tak, aby bola dostupná pre každého. Táto e-kniha je pre vás, ak túžite dovolenkovať a pritom šetriť a nezruinovať váš rozpočet. Vďaka e-knihe si budete vedieť zorganizovať rodinnú dovolenku a to všetko jednoducho podľa svojich predstáv šikovne a lacnejšie.
 •  Čo si viete dopriať za cenu e-knihy?
  Za túto sumu si kúpite jedny šaty alebo plavky, navštívite kaderníka alebo sa vyberiete na masáž.
 •  Čo dokážete kúpiť za ušetrené peniaze?
  Za ušetrené peniaze môžete ísť na ďalšiu dovolenku, alebo investovať do bytu a domu.
 

Viete si to predstaviť, že o pár dní budete na takomto čarovnom mieste? A to všetko za menej peňazí, ako ste boli zvyknutí.

Predĺžte si LETOOO :).

 

Referencie

Ebook som si prečítala celý a pozrela aj priložené videonávody. Veľmi sa mi páčil, všetko je jasne vysvetlené, žiadne informácie mi v ňom nechýbali. Verím, že naberiem odvahu a ďalšiu dovolenku zorganizujem podľa tohoto podrobného návodu.
Monika O.
Zrozumiteľný návod na zorganizovanie si ďalšej dovolenky. Už sa neviem dočkať kedy sa pustím do pozerania leteniek, ubytovaní. Už teraz som si našla podľa tohoto návodu lacné letenky počas letných prázdnin. Ďakujem a som veľmi rada, že som si ebook kúpila.
Krisztina B.
Snívate o parádnej, a zároveň cenovo dostupnej rodinnej dovolenke? Máte radi Európu a už vás nebaví chodiť stále na to isté miesto? Ste prakticky zmýšľajúci? Potom neváhajte a prečítajte si Gabikin eBook. Je prehľadne napísaný, stručne a bez zbytočných omáčok. Páči sa mi, že Gabika nezabúda na praktické tipy, ktoré ocenia najmä rodiny s menšími deťmi. Okrem toho tu nájdete veľa užitočných odkazov – ako a kde sa ubytovať, ako a kde hľadať letenky. Ocenila som najmä všetky tie na prvý pohľad zdanlivé „maličkosti“, ktoré vám v konečnom dôsledku ušetria nielen peniaze, ale aj čas a zbytočné starosti. Zvlášť oceňujem bonusy v podobe jasných, prehľadných videonávodov – k rezerváciám leteniek a ubytovania.
Zuzana Šuplátová
www.zuzanasuplatova.sk
Ďakujem za e-knihu. Všetko v nej je napísané stručne a jasne bez zbytočností.
Eduard P.

Začnite dovolenkovať a šetrite pritom rozpočet. Teraz za 27,90 Eur.

Gabi Marczelova Potulky s deťmi

V prípade otázok mi píšte na info@gabimarczelova.sk