Zlavy cez airbnb

Zľavy na uplatnenie│ubytovanie cez BOOKING a AIRBNB

Vyhľadávače rôznych ubytovaní Booking.com a Airbnb nám umožňujú zarezervovať si pobyt so skvelou zľavou! Aké sú pravidlá, aby sme zľavu na 100% získali? Jednoduché a jasné kroky, ako šetriť už počas vašej prvej dovolenky, sa dočítate v tomto článku 🙂

Odkazy a zľavy na ubytovanie cez Booking.com:

Rezervačný portál booking je obľúbený a to pre prehľadné a jednoduché vyhľadávanie obrovského počtu rôznych tipov ubytovaní. Najčastejšie sú to hotely, penzióny, kempingy a rôzne iné ubytovacie zariadenia, ako napr. hostely.

Odkazy a zľavy na ubytovanie cez Airbnb:

Rezervačný portál airbnb je obľúbeným vďaka veľkému množstvu ponúkaných apartmánov, domov a útulných viliek od „domácich“.

Booking.com

Ako získať zľavu na ubytovanie cez booking.com

 1. Kliknete na hore uvedený odkaz, ktorý chcete využiť.
 2. Vytvorte si účet a to zaregistrovaním sa. Zadajte váš email a vaše meno, pod ktorým sa budete prihlasovať.
 3. Potrebné je preklikať sa cez hore uvedené linky tak, aby ste na vašej obrazovke mali obrázok s odmenou (s darčekom) – viď dole fotka.
 4. Dôležité! Pokiaľ sa vám po prekliku nezobrazí info o možnej zľave, tak pravdepodobne ste sa na web booking.com nepreklikali cez odkaz a nemáte nárok na žiadnu zľavu! V tom prípade odporúčam zopakovať postup.

ako funguju zlavy na booking com

 

Postup po prekliknutí cez zľavový odkaz:

 1. Máte vybraté ubytovanie, následne stlačíte „rezervovať „a booking si bude pýtať od vás číslo platobnej karty, na ktoré vám má v budúcnosti zaslať peniaze.  Pred vyplatením odmeny, dostanete email od bookingu, že vám prináleží zľava v hodnote xy € . Odporúčam vám sledovať váš email aj účet na bookingu. Maximálna doba vrátenia peňazí zo strany bookingu je 60 dní. Mám skúsenosti, že peniaze vracajú do cca 10 dní od ukončenia pobytu.
 2. V prípade, že ste pri rezervácii nezadávali kartu (môže sa to stať), tak booking vás bude o tom emailom informovať a bude chcieť od vás číslo platobnej karty, na ktoré má peniaze odoslať.
 3. Peniaze na účet vám booking pridelí, až po ukončení vášho pobytu. Ak si medzičasom rozmyslíte a stornujete vašu dovolenku (zadarmo), automaticky sa vám ruší právo na vyplatenie odmien!
 4. Po prvej registrácii, napr cez môj zľavový kód, môžete peniažky začať zarábať aj vy! Je to tak jednoduché 🙂

Kedy zľava na ubytovanie cez booking.com neplatí!

Nakoľko Booking.com ponúka zľavy na ubytovanie tzv. „nováčikom“, iba každý nový zaregistrovaný užívateľ môže využiť zľavy!

Pokiaľ už máte vytvorený účet, tak pravdepodobne vaša zľava nebude fungovať! Nie je to však pravidlo! U mňa zo začiatku asi tak 2-3 zľavy prešli aj na jedno konto. Riskujete tým, že vám booking zľavu neuzná!

TIP: Nepísané pravidlo 🙂 Vytvoriť si môžete zakaždým nový e-mail a s ním aj nové konto cez portál BookingPri každej rezervácii je možné uplatniť si novú zľavu! Kontaktné údaje (meno, priezvisko) môžu ostať tie isté. Vytvorte iba nový email. 

Ďalšie zľavy, ak ste členom klubu Genius:

Ak už máte dlhšie vytvorený účet na portáli booking a už ste aj členom klubu genius, zľavu 10 % môžete využiť stále! Staší sa iba preklikať!

Ktoré zľavy použiť?

 • kupón 15 € – oplatí sa v prípade rezervácie ubytovania do 150 €. Minimálna rezervácia musí byť 30 USD, čo je cca 26,70 €!
 • kupón 10% späť z vášho pobytu – oplatí sa v prípade, že vaše ubytovanie je v hodnote nad 150 €. Pri 10 dňovej dovolenke to už môže byť aj 100 € späť na platobnú kartu. To veru poteší!

Základné pravidlá uplatnenia zľavových kupónov

 • Booking.com vracia peniaze späť na váš účet maximálne do výšky 100 €.
 • Odmena sa vypláca 30 až 60 pracovných dní. Pozor, to môže znamenať aj 3 mesiace! Skúsenosť mám takú, že do 15 dní od návratu z dovolenky mám peniaze na účte, ktorý som pri registrácii zadala.

Presné znenie podmienok na ubytovanie cez booking.com nájdete kliknutím na odkaz:

Airbnb

Ako získať zľavu na ubytovanie cez airbnb

Zľavový portál airbnb funguje podobne ako booking. Stačí sa rovnakým spôsobom preklikať cez hore uvedený odkaz.

 

ako funguju zlavy na airbnb

 1. Zaregistrujte sa cez hore uvedený odkaz.
 2. Vyberte si ubytovanie, kliknite na „rezervovať“.
 3. Zľava sa vám odráta ihneď pri rezervácii, ešte pred platením pobytu!
 4. Po absolvovaní prvého pobytu dostanete svoj vlastný pozývací link, ktorý môžete zdielať medzi vašimi priateľmi. Takto jednoducho začnete zarábať už aj vy!
 5. Hodnota pozývacieho linku (v eurách) sa môže meniť. Presnú sumu zistíte ihneď po kliknutí na hore uvedený odkaz. Budete vidieť akú zľavu vám airbnb odráta a taktiež v akej minimálnej hodnote si musíte zarezervovať pobyt. Na obrázku je to zľava 28 € pri rezervácii ubytovania v hodnote najmenej 70 €. Zľavu 11 € máte k tomu na akýkoľvek zážitok. Spolu to vychádza 46 €.
 6. Airbnb najradšej využívam pre rezervácie apartmánov a viliek vo veľkomestách. Oplatí sa to využiť aj pri dovolenkách na viac nocí, alebo ak len jednoducho túžite po príjemnom prostredí, niekde medzi domácimi.

Kedy zľava na ubytovanie cez airbnb neplatí!

Ak ste už boli predtým zaregistrovaný a máte vytvorený účet! V tom prípade zľavový odkaz nebude platiť. Airbnb vás nato upozroní pri prekliku na ich stránku.

TIP: Nepísané pravidlo 🙂 Vytvoriť si môžete zakaždým nový e-mail a s ním aj nové konto cez portál AirbnbPri každej rezervácii je možné uplatniť si novú zľavu! Kontaktné údaje (meno, priezvisko) môžu ostať tie isté. Vytvorte iba nový email. 

Presné znenie podmienok na ubytovanie cez AIRBNB nájdete kliknutím na tento odkaz! 

Zľavy ,či na booking či na airbnb, sa stále trochu menia, preto vám odporúčam uložiť si tento článok / alebo odkaz pomocou skratky „ctrl +D“.

Zásadný rozdiel medzi booking a airbnb je v čase a forme vyplatenia odmien. Pri booking.com si zarezervujete ubytovanie, odídete na dovolenku a až keď sa vrátite z cesty, vám booking pošle peniaze. Pri airbnb je to tak, že hneď pri registrácii, ešte pred platením vášho ubytovania, vám odrátajú zľavu, na ktorú máte nárok.

Napríklad takéto krásne ubytovanie sme mali v nádhernom Karbiku za „pár šupov“. Ubytovanie v tomto dome nás vyšlo na 7 nocí 310 eur pre 4 osoby. Skvelé, že?

Zhrnutie: Zľavy veľmi rada využívam aj na 1 noc, nakoľko ubytovanie v hodnote 40 eur vás môžu stáť iba 25 eur! Alebo hotel/ apartmán s polpenziou za 900 eur vás v konečnom dôsledku vyjde krásnych 810 eur.

Ak neviete ako si zorganizovať dovolenku v Európe lacnejšie, tak odporúčam vám moju e-knihu: “ Ako si zorganizovať dovolenku s deťmi LACNEJŠIE“

 

Inšpirujem rodiny s deťmi ako cestovať a dovolenkovať lacnejšie na vlastnú päsť. Mám z praxe overené návody ako od základov naplánovať a zorganizovať cestu do cudziny. Naber odvahu a vyber sa spoznávať okolitý svet a ja ťa nasmerujem ako nato. Pikošky o našej rodine nájdeš tu >>
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady spracovania osobných údajov