Zľavy na uplatnenie│ubytovanie cez AIRBNB

Zlavy cez airbnb

Aktualizácia: 1.1.2021 Booking už neponúka zľavové kupóny, avšak ponúka naďalej bezplatné storná pri ubytovacích zariadeniach (nie pri všetkých),aj v súvislosti s ochorením Covid19.

Airbnb zľavy sú naďalej dostupné, viď text nižšie.

Vyhľadávače rôznych ubytovaní Booking.com a Airbnb nám umožňujú zarezervovať si pobyt so skvelou zľavou! Aké sú pravidlá, aby sme zľavu na 100% získali? Jednoduché a jasné kroky, ako šetriť už počas vašej prvej dovolenky, sa dočítate v tomto článku 🙂

Odkazy a zľavy na ubytovanie cez Airbnb:

<<<<< chcem dostať zľavu tu >>>>>

Rezervačný portál airbnb je obľúbeným vďaka veľkému množstvu ponúkaných apartmánov, domov a útulných viliek od „domácich“.

Ako získať zľavu na ubytovanie cez airbnb

Zľavový portál airbnb funguje podobne ako booking. Stačí sa rovnakým spôsobom preklikať cez hore uvedený odkaz.

ako funguju zlavy na airbnb

<<< zľava až 39 eur na airbnb >>>

  1. Zaregistrujte sa cez hore uvedený odkaz.
  2. Vyberte si ubytovanie, kliknite na „rezervovať“.
  3. Zľava sa vám odráta ihneď pri rezervácii, ešte pred platením pobytu!
  4. Po absolvovaní prvého pobytu dostanete svoj vlastný pozývací link, ktorý môžete zdielať medzi vašimi priateľmi. Takto jednoducho začnete zarábať už aj vy!
  5. Hodnota pozývacieho linku (v eurách) sa môže meniť. Presnú sumu zistíte ihneď po kliknutí na hore uvedený odkaz. Budete vidieť akú zľavu vám airbnb odráta a taktiež v akej minimálnej hodnote si musíte zarezervovať pobyt. Na obrázku je to zľava 28 € pri rezervácii ubytovania v hodnote najmenej 70 €. Zľavu 11 € máte k tomu na akýkoľvek zážitok. Spolu to vychádza 46 €.
  6. Airbnb najradšej využívam pre rezervácie apartmánov a viliek vo veľkomestách. Oplatí sa to využiť aj pri dovolenkách na viac nocí, alebo ak len jednoducho túžite po príjemnom prostredí, niekde medzi domácimi.

Kedy zľava na ubytovanie cez airbnb neplatí!

Ak ste už boli predtým zaregistrovaný a máte vytvorený účet! V tom prípade zľavový odkaz nebude platiť. Airbnb vás nato upozroní pri prekliku na ich stránku.

TIP: Nepísané pravidlo 🙂 Vytvoriť si môžete zakaždým nový e-mail a s ním aj nové konto cez portál AirbnbPri každej rezervácii je možné uplatniť si novú zľavu! Kontaktné údaje (meno, priezvisko) môžu ostať tie isté. Vytvorte iba nový email.

Presné znenie podmienok na ubytovanie cez AIRBNB nájdete kliknutím na tento odkaz! 

Zľavy ,či na booking či na airbnb, sa stále trochu menia, preto vám odporúčam uložiť si tento článok / alebo odkaz pomocou skratky „ctrl +D“.

Forma vyplatenia odmien. Pri airbnb je to tak, že hneď pri registrácii, ešte pred platením vášho ubytovania, vám odrátajú zľavu, na ktorú máte nárok.

Zhrnutie: Zľavy veľmi rada využívam aj na 1 noc, nakoľko ubytovanie v hodnote 40 eur vás môžu stáť iba 25 eur! Alebo hotel/ apartmán s polpenziou za 900 eur vás v konečnom dôsledku vyjde krásnych 810 eur.

Ak neviete ako si zorganizovať dovolenku v Európe lacnejšie, tak odporúčam vám moju e-knihu: “ Ako si zorganizovať dovolenku s deťmi LACNEJŠIE“

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *